Városközponti Óvoda Kodály Zoltán Utcai Tagóvodája

LÉPJ pályázat megvalósulása

Kedves Szülők, Nagyszülők, Gyerekekek!

A Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzatának támogatásával megvalósuló , a 2016. évi „LÉPJ! Légy Pécs Jövője – Zöld Óvodáknak”pályázat keretében a ZÖLDÜLÜNK projektünk sikeres megvalósításáért köszönetet mondunk mindazoknak, akik részt vettek a pályázat megvalósításában.

A kivitelezés során készült fotókat megtekinthetik a honlapon!

Köszönjük, hogy segítettek zöld óvodás identitástudatunk elmélyítésében:

Óvoda dolgozói

ZÖLDÜLÜNK!

Kedves Szülők! Várunk benneteket március 27 és 31 között az óvoda udvarára egy vidám társadalmi munkára, az óvoda kertjének szépítésére, lepkebarát kert kialakítására. „Az esemény Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzatának támogatásával valósul meg, a 2016. évi „LÉPJ! Légy Pécs Jövője – Zöld Óvodáknak”pályázat keretében. Itt a jó idő, zöldüljünk a zöldbe. Ragadjunk ásót, kapát, locsolókannát, tegyük még zöldebbé gyermekeink környezetét.

Gyertek, zöldüljünk együtt: A VKÓ Kodály Zoltán utcai tagintézményének munkatársai

Kedves Szülők!

Kérjük támogassák alapítványunkat, adójuk 1%-nak felajánlásával!

Alapítványunk neve: "HOGY EGYÜTT NEVELHESSÜNK"
címe: 7624 Pécs Kodály Z. u. 17/a
adószáma: 19035048-1-02

Köszönjük!

Városközponti Óvoda Kodály Zoltán Utcai Tagóvodája
7624 Pécs, Kodály Z. utca 17/a.
Telefon: 72/324-571
E-mail: kodalyovoda @varoskozpontiovoda.hu